|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Особливості продукту
| Тип приладу | Настінний навіс; Круглий навіс |
| Колір | Білий |
| Клас енергоспоживання | A |
| Ефективність | 715 м³/год |
| Освітлення | 2 х Світлодіодна стрічка |
| Потужність освітлення | 10 W |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Тип фільтра | Алюмінієвий; Вугільний |
| Управління | Кнопки |
| Регулювання швидкості | 3-ступінчастий + бустер |
| Додаткова інформація | Потужність: 275 Вт; Рівень шуму на мін. потужності: 46 дБ; Таймер; Матеріал: пофарбована сталь |
| Режим роботи | Неабсорбуючий; відведення |
| Діаметр вихідного отвору | 15 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Висота | 80 см |
| Ширина | 39 см |
| Глибина | 39 см |
| Код виробника | 5907622601330 |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.