|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Особливості продукту
| Основні дані | |
| Виробник | Elica |
| Тип навісу | Острівна вентиляція |
| Колір | Чорний |
| Функції | Поглинач |
| Технічні характеристики | |
| Продуктивність [м3/год] вихлопних газів | 603 |
| Управління | Механічне |
| Ступені потужності вентилятора | 3 |
| Освітлення | |
| Тип освітлення | СВІТЛОДІОДНЕ |
| Потужність освітлення | 2 х 2,5 Вт |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Фізичні дані | |
| Ширина | до 50 см |
| Енергетична етикетка | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Гучність | 67 дБ |
| Знежирювальний фільтр | Алюмінієвий |
| Точна ширина | 50 см |
| Модель | JUNO CAST IRON/F/50 |
| Популярні | Витяжки - тип: острівні до 50 см; Витяжки - тип: острівні Elica; Витяжки до 50 см Elica; Витяжки - колір чорний - тип: острівні; Витяжки - колір чорний - тип: острівні до 50 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.