|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Особливості продукту
| Основні дані | |
| Виробник | Ciarko |
| Тип витяжки | Острівна |
| Колір | Inox |
| Функції | Відведення; Абсорбер |
| Технічні характеристики | |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 900 |
| Управління | Електронне |
| Ступені потужності вентилятора | 4 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Освітлення | |
| Тип освітлення | СВІТЛОДІОДНЕ |
| Потужність освітлення | 2 х 20 Вт |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Фізичні дані | |
| Ширина | до 50 см |
| Енергетична етикетка | |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас динамічної продуктивності потоку | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності витяжки | E |
| Гучність | 49 дБ |
| Мінімальна відстань від електричної варильної поверхні [см] | 86,5 см |
| Мінімальна відстань від газової варильної поверхні [см] | 86.5 см |
| Діаметр отвору для виходу повітря [см] | 15 |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Знежирюючий фільтр | Алюмінієвий |
| Потужність | 256 W |
| Максимальний рівень шуму | 66 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 46 дБ |
| Точна ширина | 39 см |
| Популярні | Витяжки - тип: острівні до 50 см; Витяжки - тип: острівні Ciarko; Витяжки до 50 см Ciarko; Витяжки - кольорова сталь - тип: острівні; Витяжки - кольорова сталь - тип: острівні до 50 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.