|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Справжні кольори під будь-яким кутом
Монітор LG з технологією IPS забезпечує чіткіші та стабільніші кольори. Він вирізняється швидшим часом відгуку, кращою передачею кольору та гарною якістю зображення під будь-яким кутом. Монітор сумісний зі стандартом HDR10, що дає змогу краще розгледіти деталі у світлих і темних ділянках контенту з широким динамічним діапазоном.

Чисті та плавні зображення
Монітор оснащено найсучаснішою технологією AMD Radeon FreeSync™ для плавного та безперебійного відтворення розваг у форматі високої чіткості навіть у динамічних іграх. Radeon FreeSync™ повністю усуває дратівливі розриви зображення та заїкання.

Ергономічний дизайн
Компактний дизайн монітора займає мало місця на столі, що дозволяє легко тримати його в порядку. Нахил, висоту та кут нахилу монітора можна індивідуально регулювати для більш приємного перегляду. Крім того, цей монітор можна закріпити на стіні.

Особливості продукту
| Продукт | |
| Виробник | LG |
| Код виробника | 27BN55UP-B.AEU |
| EAN | 8806091983473 |
| Основна інформація | |
| Застосування | Для дому та офісу |
| Колір | Чорний |
| ТВ-тюнер | Немає |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Формат | 16:9 |
| Екран | Плоский |
| Технічні характеристики | |
| Покриття матриці | Матове |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | СВІТЛОДІОДНЕ |
| Частотна синхронізація | Адаптивна синхронізація, AMD Free-Sync |
| Час відгуку | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Кут огляду (горизонтальний/вертикальний) | 178°/178° |
| Розмір плями | Немає даних |
| Кількість відображуваних кольорів | 16.7 млн |
| Технологія захисту очей | Зменшення мерехтіння, зменшення синього світла |
| Роз'єми | |
| Основні роз'єми | D-Sub (VGA) x1, DisplayPort x1, DVI x1, HDMI x2 |
| USB-хаб | Немає |
| Вбудовані пристрої | |
| Вбудовані динаміки | 2.4 W |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Фізичні | |
| Ширина [см] | 55.3 |
| Висота [см] | 38.2 |
| Глибина [см] | 24 |
| Вага [кг] | 5.7 |
| Поворотний екран (PIVOT) | Так |
| Настінний (VESA) | Так |
| Регулювання висоти | Регулюється по висоті |
| Норми та стандарти | |
| Новий клас енергоспоживання | Клас F |
| Енергоспоживання | Немає даних |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.