|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Особливості продукту
| Основні дані | |
| Виробник | Globalo |
| Тип витяжки | Підкапотна |
| Колір | Білий |
| Функції | Відведення; Поглинач |
| Технічні характеристики | |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 510 |
| Управління | Електронне |
| Ступені потужності вентилятора | 4 |
| Кількість двигунів | 1 |
| Освітлення | |
| Тип освітлення | СВІТЛОДІОДНЕ |
| Потужність освітлення | 5W |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Фізичні дані | |
| Ширина | від 71 см до 90 см |
| Енергетична етикетка | |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас динамічної продуктивності потоку | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності витяжки | B |
| Річне споживання енергії | 63 кВт-год |
| Гучність | 48 дБ |
| Діаметр вихідного отвору [см] | 15 |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Знежирюючий фільтр | Алюмінієвий |
| Точна ширина | 80 см |
| Модель | Silentio 80.2 White |
| Популярні | Витяжки - тип: під стільницю від 71 см до 90 см; Витяжки - тип: під стільницю Globalo; Витяжки від 71 см до 90 см Globalo; Витяжки під стільницю, білий; Витяжки - білий - тип: під стільницю від 71 см до 90 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.