|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики продукту
| Розміри (Ш x В min-max x Г): | 39 x -120 x 39 см |
| Максимальна продуктивність (стандартний режим): | 370 м3/год |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Освітлення | LED |
| Управління: | сенсорне (сенсорне); пульт дистанційного керування |
| Регулювання швидкості: | ступінчасте 3 ступені |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Режим роботи: | абсорбер |
| Жирові фільтри | алюмінієві |
| Колір | чорний |
| Оздоблення: | Нержавіюча сталь; скло |
| Додаткові функції | пульт дистанційного керування; таймер |
| Відповідний вугільний фільтр: | FK228 |
| Вугільний фільтр в комплекті: | немає |
| Зовнішні розміри | |
| Розміри упаковки: | 47 х 47 х 46 см |
| Вага з упаковкою: | 16 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.