|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Переваги та вигоди для користувача витяжки Heweno Isola 39.1 Inox
Циліндрична острівна витяжка - яскравий прилад, який зробить ваш кухонний острів не тільки прикрасою приміщення, але й зручною робочою поверхнею, що ідеально підходить для приготування їжі.
- Максимальна продуктивність: 620 м3/год (інтенсивний режим)
- Тиха робота: мін. 42 дБ
- Клас енергоспоживання А

Особливості:
- Острівна витяжка Heweno Isola 39.1 Inox - це прилад, який доступний як в якості витяжки, так і в якості абсорбера. Витяжка виводить відпрацьоване повітря та водяну пару назовні приміщення. Її можна використовувати лише в тому випадку, якщо кухня підключена до вентиляційного каналу. Поглинач очищає повітря і повертає його назад у приміщення.
- Острівна витяжка має алюмінієвий фільтр, а також може бути оснащена вугільним фільтром, якщо вона працює як абсорбер. Алюмінієвий фільтр є невід'ємною частиною обладнання витяжки - він очищає повітря від жирних частинок, щоб вони не осідали на поверхні кухонних приладів і меблів. На відміну від нього вугільний фільтр (купується окремо) очищає повітря від неприємних запахів.
- Прилад вирізняється тиха робота (мінімальний рівень шуму лише 42 дБ ).
- Комфортне LED освітлення у вигляді плафона забезпечує гарні умови для приготування їжі.
- 3 рівні швидкості та функція прискорення дозволяє ідеально відрегулювати швидкість повітря відповідно до поточних умов на кухні.
- У роботі приладу допомагають таймер,який дозволяє встановити час (10-90 хвилин), через який витяжка повинна припинити витягування випарів.

Використання за призначенням:
Ця витяжка призначена для встановлення над кухонним островом. Її також можна облаштувати як настінну витяжку, прикріпивши до стелі впритул до стіни.

Характеристики виробу
| Виріб | |
| Виробник | Globalo |
| Код виробника | 24 |
| EAN | 5900652388257 |
| Основна інформація | |
| Модель | Heweno Isola 39.1 |
| Тип | Острівний |
| Колір | Сріблястий |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | |
| Режим роботи | Всмоктування та витяжка |
| Кількість швидкостей | 3 + інтенсивний режим |
| Таймер | Так |
| Сумісність з варильною поверхнею | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна продуктивність | 445 м3/год |
| Управління | Сенсорне управління |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Вугільний фільтр | Додатково |
| Кількість моторів | 1 |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Оздоблення | Нержавіюча сталь |
| Фізичний | |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 90 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Глибина | 39 см |
| Максимальна глибина | Не застосовується |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.