|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Alpenfohn Glacier 240 High Speed ARGB Black 2x120mm
Alpenfohn представляє високошвидкісне охолодження Glacier 240 High Speed - преміальний комплект "все в одному" з адресним RGB-підсвічуванням. Розроблений у співпраці з оверклокерами, він забезпечує найкращі теплові характеристики та унікальний дизайн. Три високошвидкісні вентилятори Wing Boost 3 High Speed і термопаста Thermal Grizzly Hydronaut гарантують найкраще розсіювання тепла і відведення тепла багатоядерних розігнаних процесорів.

Оцініть продуктивність високошвидкісного кулера Alpenfohn Glacier 240 High Speed .
Температура процесора помітно впливає на роботу всього комп'ютера, саме тому ефективне охолодження процесора є дуже важливим. Ми протестували цей кулер спеціально для вас. Подивіться, як він охолоджує процесори Intel і AMD з різними значеннями TDP (теплової проектної потужності).
TDP 65 ВТменше = краще39,9°C Intel 43,4°C AMD TDP 125 ВТ
менше = краще58,9°C Intel 62,9°C AMD TDP 180 ВТ
менше = краще80,6 Intel 82,5°C AMD В середньому, температура процесора залежить від багатьох факторів, в тому числі від температури в приміщенні та інших компонентів ПК, і зокрема від конкретної моделі процесора. TDP - це заявлений виробником коефіцієнт, що вказує на приблизну кількість тепла, що виділяється процесором, виражену у ватах (наприклад, 125 Вт для i7-10700KF). Він може відрізнятися від заявленого значення залежно від налаштувань і використання процесора. Значення TDP ви знайдете в специфікаціях процесора в нашому асортименті.
Високопродуктивна двокамерна помпа
Мідна контактна пластина з алмазним напиленням має велику площу поверхні та щільну систему мікроканалів. Це ефективно і результативно передає тепло від процесора до охолоджувальної рідини. Працюючи в діапазоні від 1 200 до 2 600 об/хв, насос забезпечує збалансовану продуктивність для необхідної тихої або ультраефективної роботи. Двокамерна конструкція насоса підвищує надійність охолодження Alpenfohn Glacier 240 High Speed.

Високошвидкісні вентилятори Wing Boost 3 ARGB
Високоефективний алюмінієвий радіатор має спеціальну систему захисту від витоків, що забезпечує тривалу роботу системи охолодження Alpenfohn Glacier 240 High Speed без технічного обслуговування. Два високошвидкісні вентилятори PWM Wing Boost 3 ARGB з підсвічуванням мають гумові кути та лопаті оптимізованої форми, що зменшує вібрації та турбулентність. Максимальна швидкість до 2 200 об/хв забезпечує високий тиск і більший потік повітря.

Стильне ARGB-підсвічування
Підсвічування ARGB на вентиляторах і кришці високошвидкісного охолоджувального насоса Alpenfohn Glacier 240 High Speed дозволяє повністю персоналізувати зовнішній вигляд вашої установки. Обирайте з 16,8 мільйонів кольорів та різноманітних ефектів, синхронізуючи підсвічування з програмним забезпеченням, яке пропонують провідні виробники материнських плат. Кришку насоса можна легко зняти та замінити на логотип за вашим вибором.

Особливості продукту
| Тип охолодження | Водяне охолодження |
| Сумісність | 2066; 2011-3; 2011; 1366; 1200; 1156; 1155; 1151; 1150; sTRX4; AM5; AM4; AM3+; AM3; AM2+; AM2; FM1 |
| Розмір радіатора | 282 x 120 x 27 мм |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Тепловідводи | 2 x 6 мм |
| Кількість вентиляторів | 2x 120 мм |
| Регулювання обертів | ШІМ |
| Швидкість обертання | 500 - 2200 об/хв |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Максимальний рівень шуму | 36,8 дБ |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Роз'єм | 4 PIN PWM + 3 PIN ARGB |
| Напруга живлення | 12 V |
| Струм живлення | 0.32 A |
| Підсвічування | ARGB |
| Додаткова інформація | Автоматичне регулювання швидкості вентилятора; Закрита система водяного охолодження; Алюмінієвий водяний блок |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Код виробника | 84000000181 |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.