|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Процесорний кулер XPG Levante 360 ARGB 3x120 мм
Кулер XPG Levante 360 ARGB AiO оснащений провідним у галузі рішенням Asetek. Він забезпечує чудовий контроль температури процесора завдяки 360-міліметровому радіатору, режиму керування за допомогою 4-контактного ШІМ-роз'єму та потужним вентиляторам ARGB. Ефекти підсвічування водяного насоса керуються зовнішнім контролером ARGB, що входить до комплекту поставки.

Запатентована конструкція водяного насоса
Система водяного охолодження процесора XPG Levante 360 використовує найсучаснішу систему охолодження Asetek, що забезпечує найвищу ефективність управління температурою процесора. Термічно оптимізована мідна пластина з мікроканалом товщиною 0,15 мм забезпечує велику площу охолодження та вищу ефективність теплопередачі.

Вентилятори з системою ШІМ
Кулер XPG Levante 360 оснащений трьома динамічними 120-міліметровими вентиляторами з підкільцем, які мають 20 світлодіодів. Крім того, вони мають механізм автоматичного перезапуску для забезпечення стабільної роботи. Технологія ШІМ дозволить вам регулювати роботу вентиляторів залежно від необхідності посилити охолодження або знизити рівень створюваного шуму.

Особливості продукту
| Тип охолодження | Водяне охолодження |
| Сумісність | 2066; 2011; 1366; 1200; 1156; 1155; 1152; 1151; 1150; AM4 |
| Розмір радіатора | 394 x 120 x 27 мм |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Кількість вентиляторів | 3x 120 мм |
| Управління швидкістю | ШІМ |
| Швидкість обертання | 600 - 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Максимальний повітряний потік | 61.5 CFM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Роз'єм | 4-контактний ШІМ |
| Підсвічування | ARGB |
| Час напрацювання на відмову (MTBF) | 50 000 h |
| Вага | 1300 g |
| Код виробника | XPG LEVANTE 360 |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.