|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ця картка не підходить для майнінгу криптовалют. Таке використання буде несумісне з її призначенням.
Ви можете використовувати її для інших завдань, наприклад, для ігор, роботи та перегляду фільмів.
Zotac GeForce RTX 3060 GAMING Twin Edge 8 ГБ GDDR6X
Подаруйте собі приріст продуктивності з відеокартою Zotac GeForce RTX 3060 GAMING Twin Edge 8 ГБ GDDR6X на базі архітектури NVIDIA Ampere. Цей компактний дизайн забезпечить вам високу продуктивність і підтримку виняткових графічних технологій. Апаратна підтримка трасування променів дозволить вам відчути фотореалістичні графічні ефекти. DLSS з підтримкою штучного інтелекту дозволяє масштабувати зображення та підвищувати частоту кадрів у секунду. Вся система охолоджується потужною системою охолодження IceStorm 2.0, а програмне забезпечення FireStorm дозволяє легко керувати параметрами відеокарти.

Продуктивність з архітектурою NVIDIA Ampere
Відеокарта Zotac GeForce RTX 3060 GAMING Twin Edge заснована на інноваційній, технологічно багатій архітектурі NVIDIA Ampere. Це друге покоління чіпсетів NVIDIA RTX, яке гарантує значний приріст обчислювальної потужності. Архітектура забезпечує вдвічі більшу пропускну здатність завдяки ядрам RT другого покоління та ядрам Tensor третього покоління.

Охолодження IceStorm 2.0
Відеокарта Zotac GeForce RTX 3060 GAMING Twin Edge використовує п'ять мідних теплових трубок, які відводять тепло безпосередньо від графічного процесора. Вони розподіляють теплову енергію по алюмінієвому радіатору, який охолоджується двома потужними вентиляторами. Така комбінація утримує температуру на низькому рівні навіть під час екстремальних ігор. Завдяки товщині всього 224 мм, карта поміститься в більшість корпусів. Стильна металева задня панель завершує дизайн.

Графічні технології Ray Tracing і DLSS
NVIDIA Ray Tracing імітує фізичну поведінку світла, забезпечуючи рендеринг кінематографічної якості в реальному часі навіть у найбільш графічно інтенсивних іграх.
NVIDIA DLSS - це проривна технологія рендерингу на основі штучного інтелекту. Вона використовує спеціальні ядра Tensor процесора AI та потужність нейронних мереж глибокого навчання для збільшення частоти кадрів, зберігаючи при цьому красиві та чіткі зображення в іграх.
Надвибірка Deep Learning Super Sampling також забезпечує додаткову продуктивність, щоб максимізувати налаштування трасування променів і підвищити вихідну роздільну здатність.
Кадри виграють ігри: перемога вимірюється мілісекундами
NVIDIA Reflex забезпечує абсолютну ігрову перевагу на базі графічних процесорів GeForce RTX 30-ї серії та дисплеїв NVIDIA G-SYNC. Він динамічно зменшує затримку системи, поєднуючи оптимізацію графічного процесора та гри і забезпечуючи перевагу в часі відгуку.
Швидше визначайте ціль, швидше реагуйте та підвищуйте точність завдяки революційному набору методів для вимірювання та оптимізації систематичних операцій у турнірних іграх. Отримайте необхідну перевагу, запускаючи ігровий процес на 144 FPS або вище з найшвидшими відеокартами на базі NVIDIA GeForce.

Ширші можливості потокового мовлення з NVIDIA Broadcast
Додаток NVIDIA Broadcast перетворює ваш ігровий простір на домашню студію. Виведіть свої трансляції, голосові дзвінки та відео на новий рівень за допомогою аудіо та відео з підтримкою ШІ. Відчуйте миттєвий творчий контроль на кінчиках ваших пальців.
Персоналізуйте зображення з веб-камери за допомогою ефектів на основі ШІ та додавайте персоналізовані фони. Динамічно відстежуйте свої рухи в реальному часі за допомогою функції автоматичного налаштування зображення. Усувайте небажаний фоновий шум одним натисканням кнопки за допомогою функції видалення шуму на основі ШІ.

Творіть зі швидкістю вашої уяви з NVIDIA Studio
Підтримуючи як художників-початківців, так і професіоналів, NVIDIA Studio прискорює ваш творчий процес. Провідні в галузі графічні процесори NVIDIA в поєднанні з ексклюзивною технологією драйверів натхненно підвищують продуктивність і потенціал творчих додатків.
Драйвери NVIDIA Studio стоять за кожним графічним процесором NVIDIA та кожним розробником. Команди тестувальників та інженерів працюють з розробниками творчих додатків, щоб постійно оптимізувати апаратне забезпечення NVIDIA для ваших улюблених творчих додатків. Редагуйте, обробляйте, проектуйте, анімуйте, візуалізуйте та транслюйте зі швидкістю вашої уяви.

Дослідіть можливості платформи RTX
Гранична графічна продуктивність, апаратна трасування променів, підтримка творчих додатків і багато іншого. Дізнайтеся, що може запропонувати платформа NVIDIA RTX, переглянувши відео нижче.
Безпека LHR - низька швидкість хешування
Ця відеокарта має графічний процесор з реалізованим обмеженням для видобутку криптовалют, таких як Ethereum, відомим як LHR (Lite Hash Rate). Це алгоритм, який в режимі реального часу визначає навантаження на майнінг криптовалюти і блокує його незалежно від встановленого драйвера. І що важливо, падіння продуктивності під час майнінгу криптовалют не впливає на роботу карти в іграх або професійних програмах.

Характеристики продукту
| Серії відеокарт | Серія GeForce RTX 30 |
| Підтримка трасування променів | Так |
| Геометрія | GeForce RTX 3060 |
| Тип роз'єму | PCIe 4.0 x16 |
| Пам'ять | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Шина пам'яті | 128 біт |
| Ефективна частота пам'яті | 15 000 МГц |
| Тактова частота ядра в режимі форсування | 1777 МГц |
| Ядра CUDA | 3574 |
| Тип охолодження | Активне |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Підсвічування | Немає |
| Типи виходів | HDMI 2.1 - 1 шт; DisplayPort 1.4a - 3 шт. |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Підтримувані бібліотеки | DirectX 12 Ultimate; OpenGL 4.6 |
| Роз'єм живлення | 8-контактний - 1 шт. |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 600 W |
| Споживана потужність | 170 W |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 39 мм |
| Формат друкованої плати | ATX |
| Кількість зайнятих слотів | Подвійний слот |
| Код виробника | ZT-A30630E-10M |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.