|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
iiyama ProLite XUB2792QSU-B5
XUB2792QSU - це стильний монітор, який ідеально підходить для додатків, що вимагають комбінації екранів, як для офісу, так і для цифрових вивісок. Матриця за технологією IPS забезпечує чудову передачу кольору та широкі кути огляду, а роздільна здатність WQHD означає, що на екрані можна розмістити майже на 72% більше інформації, ніж на екрані з роздільною здатністю Full HD. Монітор оснащений трьома цифровими входами: DVI, HDMI і DisplayPort, а також USB-хабом. Регульована по висоті підставка 150 мм і функція PIVOT забезпечують широкий діапазон налаштувань екрану.

WQHD
Завдяки власній роздільній здатності WQHD 2560 x 1440 (3,7 мегапікселів) ця панель відображає майже на 77% більше інформації, ніж при роздільній здатності Full HD.

Технологія IPS
IPS-матриці цінуються за широкі кути огляду та точну, природну передачу кольору. Вони особливо добре підходять для застосувань, де кольори є найважливішою характеристикою.

Регулювання висоти + поворот
Регульована по висоті підставка дозволяє налаштувати положення екрана відповідно до ваших уподобань. Поворот екрана дозволяє змінювати положення екрана з альбомного (горизонтального) на книжкове (вертикальне). Ця функція особливо корисна при роботі з довгими аркушами або текстом.

Зберігаємо очі здоровими
Технологія без мерехтіння усуває проблему мерехтіння за допомогою регулювання яскравості екрана за допомогою регулювання струму (DC dimming). Функція зменшення синього світла зменшує випромінювання світла, яке є найбільш шкідливим для очей.

Динаміки та вихід для навушників
Граєте з друзями? Використовуйте динаміки. Не хочете нікого турбувати? Підключіть навушники та збільште гучність.

Особливості продукту
| Продукт | |
| Виробник | iiyama |
| Код виробника | XUB2792QSU-B5 |
| EAN | 4948570121670 |
| Основна інформація | |
| Застосування | Для дому та офісу |
| Колір | Чорний |
| ТВ-тюнер | Немає |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Формат | 16:9 |
| Екран | Плоский |
| Технічні характеристики | |
| Поверхня екрану | Матова |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | LED |
| Частотна синхронізація | Адаптивна синхронізація, AMD Free-sync |
| Час відгуку | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Кут огляду (горизонтальний/вертикальний) | 178°/178° |
| Розмір плями | 0.233 |
| Кількість відображуваних кольорів | 16.7 млн |
| Технологія захисту очей | Зменшення мерехтіння, зменшення синього світла |
| Роз'єми | |
| Основні роз'єми | DisplayPort x1, DVI x1, HDMI x1, USB Type B x1 |
| USB-хаб | Немає |
| Вбудовані пристрої | |
| Вбудовані динаміки | 4 W |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Фізичні | |
| Ширина [см] | 61.3 |
| Висота [см] | 39.4 |
| Глибина [см] | 20.9 |
| Вага [кг] | 6.8 |
| Поворотний екран (PIVOT) | Так |
| Настінний (VESA) | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Стандарти та норми | |
| Новий клас енергоспоживання | E |
| Споживана потужність | 21 W |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.