|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
iiyama TF1015MC-B3 дисплей для вивісок Інтерактивна плоска панель 25.6 см (10.1) LED 500 кд/м² HD чорний сенсорний екран
iiyama TF1015MC-B3. Дизайн продукту: Інтерактивна плоска панель. Довжина діагоналі екрану: 25.6 см (10.1"), Технологія дисплея: LED, Роздільна здатність: 1280 x 800 px, Яскравість: 500 кд/м², Тип HD: HD, Сенсорний екран. Колір товару: чорний
Характеристики товару
| Дисплей | |
| Технологія дисплея | СВІТЛОДІОДНИЙ |
| Сенсорний екран | Так |
| Час відгуку (типовий) | 29 мс |
| Форма екрану | Плоский |
| Коефіцієнт контрастності (типовий) | 800:1 |
| Кут огляду (по горизонталі) | 178° |
| Кут огляду (по вертикалі) | 178° |
| Кольори дисплея | 16,7 млн. кольорів |
| Розмір плями | 0.1695 x 0.1695 мм |
| Діапазон горизонтальної розгортки | 30 - 49,7 кГц |
| Довжина екрану по діагоналі (см) | 25.7 см |
| Твердість поверхні | 7H |
| Активна поверхня екрану (Ш х В) | 216.96 x 135.6 мм |
| Кількість точок одночасного дотику | 10 |
| Довжина діагоналі екрану | 25,6 см (10,1") |
| Технологія сенсорного екрану | Ємнісний |
| Роздільна здатність | 1280 x 800 px |
| Тип екрану | IPS |
| Яскравість | 500 кд/м2 |
| Товщина скла | 3.3 мм |
| Тип HD | HD |
| Власне співвідношення сторін | 16:10 |
| Графіка | |
| HDCP | Так |
| Камера | |
| Максимальна кількість кадрів в секунду | 75 к/с |
| Мережа | |
| Провідна локальна мережа | Так |
| Особливості управління | |
| ЕКРАННЕ МЕНЮ | Так |
| Кількість мов екранного меню | 7 |
| Ергономіка | |
| Стандарт VESA | Так |
| Інтерфейс для монтажу на панель | 100 x 100 мм |
| Настінне кріплення / проекція на стелю | Так |
| Мови екранного меню | Спрощена китайська, німецька, англійська, іспанська, французька, італійська, японська |
| Особливості | |
| Призначення | Внутрішній |
| Підтримка Plug & Play | Так |
| MTBF (середній час напрацювання на відмову) | 50000 h |
| Пакувальні дані | |
| Ширина упаковки | 310 мм |
| Глибина упаковки | 370 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Вага разом з упаковкою | 2,7 кг |
| Вміст упаковки | |
| Кабелі | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Посібник із швидкого запуску | Так |
| Пульт дистанційного керування в комплекті | Так |
| Потужність | |
| Клас енергоефективності (SDR) | C |
| Клас енергоефективності (HDR) | Немає в наявності |
| Енергоспоживання (SDR) на 1000 годин | 6 кВт-год |
| Споживана потужність | 6 W |
| Вимкнений режим | 0,3 W |
| Шкала енергоефективності | Від A до G |
| Код Європейського реєстру енергетичного маркування продукції (EPREL) | 378636 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 1,5 W |
| Порти та інтерфейси | |
| Кількість портів HDMI | 1 |
| Кількість портів DisplayPort | 1 |
| Входи VGA (D-Sub) | 1 |
| Порт USB | Так |
| Кількість портів Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Продуктивність | |
| Призначення | Універсальний |
| Сертифікати | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, cULus |
| Дизайн | |
| Дизайн продукту | Інтерактивна плоска панель |
| Орієнтація | Горизонтальна/вертикальна |
| Колір продукту | Чорний |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Вага та розміри | |
| Ширина дисплея | 260.5 мм |
| Глибина дисплея | 39.5 мм |
| Висота дисплея | 183.5 мм |
| Вага дисплея | 1.4 кг |
| Умови експлуатації | |
| Температурний діапазон (експлуатація) | 0 - 40 °C |
| Діапазон температур (зберігання) | -20 - 60 °С |
| Технічні характеристики | |
| Аудіовихід (міні-джек) | 1 |
| Інші особливості | |
| Порт DVI | Немає |
| Кількість портів USB | 1 |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.