|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис Монітор AOC Agon Pro AG254FG
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Вбудовані динаміки | + |
| Глибина кольору | 8 біт | Основные характеристики |
| Тип | ігровий монітор |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яскравість | 400 кдм² |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Швидка зарядка | + | Дисплей |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір пікселя | 0.29 мм |
| Час відгуку (GtG) | 1 мс |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Частота розгортки (верт.) | 1 – 360 Гц |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Колірне охоплення (sRGB) | 110 % |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 86 % |
| Колірне охоплення (NTSC) | 94 % |
| Колірне охоплення (Adobe RGB) | 110 % | Зображення |
| Технології поліпшення зображення | DisplayHDR 400 | Параметри дисплея |
| Частота, Гц | 30 – 400 кГц | Підключення |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4, HDMI 2 шт, v 2.0 |
| Роз'єми (додатково) | вхід mini-Jack (3.5 мм), вихід mini-Jack (3.5 мм) | Функції та можливості |
| Функції та можливості | Flicker-Free |
| Портретний режим | + |
| Поворот екрана | + |
| USB-хаб 3.x | 4 шт |
| Ігрові функції | висвітлення темних ділянок Shadow Contro | Функціональні особливості |
| Регулювання висоти | + | Аудіо |
| Потужність динаміків | 10 Вт 2x5 Вт | Інше |
| Габарити (ШхВхТ) | 557x529x308 мм |
| Підсвічування RGB | + |
| Тримач для навушників | + |
| Синхронізація підсвітки RGB | AOC Light FX | Екран |
| Діагональ | 25 " | Фізичні характеристики |
| VESA | VESA 100x100 мм |
| Вага | 6.36 кг |
| Колір | чорний |