Будівництво або реконструкція будь-якої будівлі починається із проектування фундаменту. Його якість та міцність визначальні, тому розрахунок має бути найретельнішим. Саме від цього залежить, як довго простоїть ваша будова. Універсальних рецептів на усі випадки не існує, тому кожен фундамент потребує окремих підходів та рішень.

Що ми пропонуэмо?

Пропонуємо індивідуальні проекти покрівлі, втілюємо будь-які Ваші сміливі ідеї з облаштування терас з зеленими насадженнями або басейнів на дахах Ваших будинків чи бізнес-центрів. На усі проекти даємо гарантію, та проводимо післягарантійне обслуговування. Нас знають у всіх куточках України, наші роботи залишають Вам лише приємні враження на довгі роки.

Як почати роботу?

Якщо ви прораб великого будівництва і шукаєте підрядників для облаштування гідроізоляції фундаменту чи складних конструкцій на дахах будинків тоді Вам до наших проектувальників. Достатньо зателефонувати нашому менеджеру і всі питання з приводу гідроізоляції, будівництва тераси чи балкону, а також облаштування зелених насаджень – будуть вирішені в найкоротші терміни.

Співпраця

Приймаємо замовлення щодня з 10.00 до 18.00.
Реалізуємо проекти в найкоротші терміни без вихідних!

Дякуємо за увагу, та сподіваємося на довготривалу співпрацю.

Залишились запитання?

Львів, Кульпарківська, 93А
тел.: (032) 245 32 89
terraprof@ukr.net

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ТА УТЕПЛЕННЯ
Львів, Кульпарківська, 93А