МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ
ТА УТЕПЛЕННЯ

 • 1
 • 2

Про нас

СУЧАСНІ
ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНІ
РІШЕННЯОсновним напрямком діяльності компанії «Террагрін» є постачання, підбір і комплектація матеріалів для покрівлі, а також тепло- та гідроізоляції. Ми пропонуємо товари лише від перевірених виробників, якість яких підтверджена часом.

«Террагрін» забезпечує найбільш продумані та ефективні рішення, які дозволяють оптимізувати витрати і гарантувати високу якість будівництва.

Наші переваги

 • ЯКІСТЬ

  Особливу увагу ми приділяємо підбору екологічно чистих будматеріалів, які мають високі експлуатаційні якості: надійність та стійкість до будь-яких кліматичних умов. Уся продукція пройшла відповідну сертифікацію та відповідає міжнародним стандартам.

 • ВЛАСНИЙ СКЛАД

  Компанія має повноцінний склад, на якому підтримує запас найбільш затребуваних товарів. В асортименті завжди є усе найнеобхідніше для ремонту фасаду, даху чи фундаменту. «Террагрін» постійно розширює товарну лінійку. Тож у нас Ви знайдете усе необхідне для будівельних робіт будь-якої складності.

 • ПРОФЕСІЙНІ КОНСУЛЬТАНТИ

  Кваліфіковані експерти допоможуть у виборі матеріалу, детально прорахують замовлення, а також подбають про найвигіднішу логістику необхідного Вам товару. Наші фахівці запропонують вам найоптимальніші рішення.

 • ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА

  Компанія надає своїм клієнтам можливість доставки різногабаритних вантажів у будь-який регіон України. Власний транспорт дозволяє нам забезпечити якісне постачання матеріалів у найкоротші терміни.

 • РОЗУМНА ЦІНА

  Навіщо переплачувати - у нас за розумною ціною Ви знайдете все необхідне для ремонту даху, фундаменту чи фасаду. І, звісно ж, консультації та допомога наших фахівців безкоштовна для кожного клієнта.

Де ми знаходимось: Львів, Кульпарківська, 93А

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ТА УТЕПЛЕННЯ
Львів, Кульпарківська, 93А